Dijital Pazarlama

Ücretsiz Online Dijital Pazarlama Eğitimleri

Ücretsiz Online Dijital Pazarlama Eğitimleri makalemizde, türkçe, ingilizce ve diğer dillerde eğitimler veren kurumlardan bahsedeceğiz. Dijitalleşmenin giderek geliştiği dünyamızda, her gün büyüyen rekabet, sürekli artan nüfus ve ilgi alanlarının sürekli değişmesi, Dijital Pazarlama sektöründe sürekli yeni bilginin oluşmasına ve öğrenilmesini doğurdu. Aşağıdaki Kurumlar, Ücretsiz Online Dijital Pazarlama Eğitimleri vermektedir. Sırası ile inceleyelim.

Ücretsiz Online Dijital Pazarlama Eğitimi Veren Platformlar

google-ads-mehmetaydinakademi

Google Ads : Dünyanın en büyük arama motoru platformu Google, kullanıcıların daha iyi platformlarını kullanabilmesi, daha iyi reklamlar verebilmesi amacı ile farklı alanlarda eğitimler vermektedir. Türkçe ve farklı dillerde eğitimler mevcuttur. Eğitimlerin sonunda sertifikalar google tarafından verilmektedir. Ücretsiz bir platformdur. Rozet sistemi ile çalışmaktadır.

 

udemy-mehmet-aydin-akademiUdemy : Türkiye’de ve Dünya’da binlerce öğrencisi bulunan Udemy, alanında profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan ücretli ve ücretsiz eğitimler vermektedir. Ayrıca farklı dillerde eğitimleri mevcuttur.

 

google-dijital-atolye-mehmet-aydin-akademi-2

Google  Dijital Atölye : Google tarafından hazırlanan, online olarak dijital pazarlama konusunda oldukça kapsamlı, ücretsiz, sertifikalı bir eğitimdir. İçeriğinde, web site oluşturmaktan, işletmelerini dijitale taşımasına, hatta e-posta pazarlamaya kadar bir çok konu mevcuttur.

google-analytics-mehmetaydinakademi-2

Google Analytics: Google tarafından hazırlanan, sertifikalı, ücretsiz, türkçe bir eğitim platformudur. Amacı ; google araçlarını ölçümleyebilmek, akıllı veriler toplayarak işletmelerin büyümesini sağlamak. Sertifikalı ve türkçe eğitimlerin olduğu başarılı bir eğitim platformudur.

facebook-blueprint-mehmetaydinakademi

Facebook Blueprint : Facebook ve kuruluşları tarafından hazırlanan binlerce hem görüntülü, hem yazılı eğitimleri ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Bir çok farklı dilde eğitim yayınlanmıştır. Eğitimler türkçe ve sertifikalıdır.

hubspot-academi-mehmetaydinakademi

Hubspot Academi : Eğitimi ingilizce veya farklı dillerde alabilirsiniz. Türkçe desteği mevcut değil. Dijital pazarlama konusunda, e-mail marketing  konusunda çok başarılı eğitimleri mevcut. 

Twitter-flight-school-mehmetaydinakademi-3

Twitter Flight School : Twitter tarafından oluşturulan bu eğitim platformu, twitter üzerinden nasıl kampanya oluşturabileceğinizi, nasıl daha aktif olabileceğinizi, dikkat çekici olabilmek için neler yapmanız gerektiğini anlatan online platform ile eğitimleri tamamladıktan sonra rozet kazanabilirsiniz.

Linkedin-learning-mehmetaydinakademiLinkedin Learning : Linkedin ekibi tarafından hazırlanan ve içerisinde dijital pazarlama adına bir çok eğitim bulunan online bir eğitimdir. İngilizce ve sertifikalı bir eğitimdir. Eğitimler uzman eğitmenler tarafından, sınırsız erişim hakkı ile sunulmuştur. Eğitim aslında ücretli bir eğitimdir. Ancak 1 aylık bir deneme süresi boyunca ücretsiz eğitimleri izleyebileceğiniz için bu makalemizde yayınladık. Eğer isterseniz 1 ay dolmadan iptal edebilirsiniz.

istanbul-isletme-enstitu-mehmetaydinakademiİstanbul İşletme Enstitüsü : Profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan eğitimler, türkçe ve sertifikalıdır. Sertifikayı alabilmek için mutlaka sınavı geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca platform da ücretli eğitimler de mevcuttur.

mehmet-aydin-reklam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu